سبد خرید شما
Fa   En

برای شما

پشتیبانی

تماس با پشتیبانی

شبکه های مجازی

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • ایتا

شرکت BIONEER

BIONEER یک شرکت بیوتکنولوژی در کشور کره جنوبی است. این شرکت در سال 1992 تأسیس شد و مقر آن در شهر دائجونگ واقع شده است. بایونیر به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تحقیق و توسعه فناوریهای بیوتکنولوژی در کره جنوبی شناخته میشود. این شرکت  به طور مداوم در تحقیقات بیوتکنولوژی و توسعه محصولات نوآورانه فعالیت میکند. هدف اصلی Bioneer، توسعه و تجاریسازی فناوریهای بیوتکنولوژی برای بهبود سلامت انسانها و توسعه پزشکی است. Bioneer متخصص در زمینه تکنولوژیهای مولکولی مانند PCR (Polymerase Chain Reaction)، توالییابی ژنومی، برهمکنش پروتئین-اسید نوکلئیک و تجزیه و تحلیل ژنتیکی است. شرکت Bioneer تولیدکننده انواع کیتهای آمپلیفیکاسیون و ریاکشن زنجیره پلیمراز (PCR) است که در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی، تشخیص بیماریها و تحقیقات ژنتیکی مورد استفاده قرار میگیرند.

فعالیتهای اصلی بایونیر شامل طراحی و تولید دستگاههای تجهیزات پزشکی، توسعه و تولید واکسنها، تحقیقات در زمینه های مرتبط با ژنتیک و ژنومیک، تجزیه و تحلیل مولکولی، آزمایشهای تشخیصی و توسعه داروها است.

BIONEER تمرکز خود را بر روی تحقیق و توسعه فناوریهای نوین بیوتکنولوژی قرار داده است. این شرکت در حوزههای مختلفی از جمله طب پیشگیری، تشخیص و درمان بیماریها، ژنتیک و ژنومیک، تحقیقات سلولی و مولکولی فعالیت میکند. بایونیر همچنین در زمینه توسعه و تولید واکسنها فعالیت دارد. این شرکت به طور گسترده در زمینه تحقیق و توسعه واکسنهای نوین برای جلوگیری از بیماریهای مختلف مانند کووید-۱۹ (کروناویروس) فعالیت میکند. بایونیر به عنوان یکی از شرکت های بزرگ و موفق در زمینه بیوتکنولوژی در کره جنوبی شناخته میشود و تلاش میکند تا با ارائه فناوری های نوین و ارزشهای بهداشتی برای جامعه بهبود و ارتقاء سلامت افراد را تسهیل کند

بیشتر بخوانید:معرفی برند سیسمکس – Sysmex

شرکت BIONEER یک شرکت بیوتکنولوژی است که در زمینه تحقیق، توسعه و تولید محصولات بیوتکنولوژیک فعالیت میکند. این شرکت همچنین محصولاتی در زمینه توالییابی ژنومی و تحلیل ژنتیکی ارائه میدهد. این محصولات شامل سیستم های توالییابی DNA، تجزیه و تحلیل SNP (Single Nucleotide Polymorphism)، توالییابی سنتزی و ابزارهای مربوط به بانک های ژنومی است.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Fa En