سبد خرید شما
Fa   En

برای شما

پشتیبانی

تماس با پشتیبانی

شبکه های مجازی

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • ایتا
ستاپ تست ها

ستاپ تست ها

شرکت ماناتک (ManaTech) با تخصص و تعهدی عمیق به هدف ارائه خدمات در حوزه تست‌های مولکولی قدم به عرصه گذاشته است. این شرکت، با بهره‌گیری از تیمی مجرب از متخصصان و فارغ التحصیلان از بهترین داتشگاه های علوم پزشکی کشور متعد شده اند تا در آزمایشگاه‌های تشخیص طبی در سراسر کشور، پایگاه‌های جدید تست‌های مولکولی را راه‌اندازی کند.

Mana Tech با استفاده از فناوری‌های پیشتاز و کیت‌های تست استاندارد، متعهد به تجهیز آزمایشگاه‌ها به ابزارهای که قادر به انجام تشخیص‌های مولکولی پیشرفته از جمله PCR، ریل تایم PCR و توالی‌یابی نسل جدید (NGS)،  هستند. این تست‌ها به طور دقیق و سریع وضعیت‌های ژنتیکی، عفونت‌های ویروسی و باکتریایی و تغییرات مولکولی مرتبط با انواع سرطان‌ها را تشخیص دهند.

این شرکت هم‌چنین تلاش می‌کند تا به آموزش و پشتیبانی فنی پرسنل آزمایشگاه‌ها بپردازد، تا به آن‌ها در استفاده بهینه و دقیق از فناوری‌ها و تفسیر نتایج به شکلی پیشگیرانه و مداخله‌جویانه یاری رساند. با تمرکز بر کیفیت بالا و پایداری نتایج، خود را در مسیر تبدیل شدن به یکی از مهم‌ترین مراکز نوآوری در صنعت تشخیص طبی مولکولی قرار داده است.

بیشتر بخوانید:کالیبراسیون دستگاه های ریل تایم PCR

ما در ماناتک اعتقاد داریم که دسترسی به تست‌های مولکولی دقیق و مطمئن باید یک امر ممکن و قابل دستیابی برای تمام آزمایشگاه‌های تشخیص طبی باشد. مشارکت با ما به معنای گام برداشتن به سمت آینده‌ای روشن‌تر در حوزه سلامت است که در آن تصمیم‌گیری‌های پزشکی بر اساس اطلاعات دقیق و به‌روز شکل می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری همکاری، با ما در شرکت ماناتک در تماس باشید.

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Fa En