سبد خرید شما
Fa   En

برای شما

پشتیبانی

تماس با پشتیبانی

شبکه های مجازی

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • ایتا

Real Time PCR مدل LightCycler 96

شرکت Roche به عنوان یکی از شرکتهای بزرگ داروسازی جهان شناخته میشود و در رده بندی شرکتهای داروسازی برتر جهان قرار دارد. در سال 2020، در جدول رده بندی Forbes Global 2000، Roche در رتبه چهارم قرار گرفت. شرکت Roche تلاش میکند تا با استفاده از تحقیقات پیشرفته و همکاری با مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها، به توسعه و تولید داروهای نوآورانه و محصولات تشخیصی پیشرفته بپردازد.

Roche برندهای معروفی را در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیصی دارد، از جمله برندهایی مانند Cobas، LightCycler، MagNA Pure، و Elecsys.

شرکت Roche همچنین با همکاری با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در حوزه های مختلف، به توسعه روش های نوآورانه در تشخیص بیماریها و تحقیقات بالینی میپردازد. به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه تحقیقات سرطان، Roche به توسعه داروهای ضدسرطان و روش های تشخیصی پیشرفته برای تشخیص، پیشگیری و درمان سرطان اختصاص میدهد.  از جمله داروهای معروف Roche میتوان به Herceptin، Avastin، Rituxan، Perjeta و Tamiflu اشاره کرد که درمان برخی از بیماری های مهم را از جمله سرطان و بیماری های عفونی تسهیل میکنند.

Roche همچنین در زمینه توسعه و استفاده از فناوری های نوین مانند ژنومیک و پروتئومیک فعالیت میکند تا به درک بهتر از بیماری ها و توسعه روش های هدفمند کمک کند. Roche همچنین در زمینه بیوفارماکولوژی مولکولی و تحقیقات بالینی فعالیت میکند. آنها به توسعه داروهایی میپردازند که بر اساس مکانیسم های مولکولی بیماری ها عمل میکنند و تأثیرات دارو در بیماران را بررسی میکنند. شرکت Roche در زمینه تحقیقات بیوتکنولوژی نیز فعالیت دارد و در تولید داروهای بیولوژیکی مانند آنتی بادی ها و پروتئین های بازترکیب شده نقش مهمی دارد.

با توجه به نیاز روزافزون به تشخیص و پیشگیری از بیماری ها، Roche به توسعه روش های تشخیصی پیشرفته مانند تست های ژنتیکی و تشخیص مولکولی تمرکز میکند. Roche همچنین در زمینه توسعه تکنولوژی های تصویربرداری پزشکی فعالیت میکند، از جمله سیستم های PET/CT و SPECT/CT که در تشخیص و پیگیری بیماری ها استفاده میشوند. از لحاظ فعالیت های اجتماعی و مسئولیت اجتماعی، Roche به توسعه دسترسی به محصولات سلامت در مناطق کمتر توسعه یافته و کمک به جوامع محلی تمرکز دارد.

 توضیحات دستگاه :

برای آزمایشگاه‌های تحقیقاتی آکادمیک امروزی، سیستم جدید ریل تایم پی سی آر Roche LightCycler®  به راحتی بالاترین استانداردهای مورد انتظار از یک سیستم ریل تایم را ارائه می‌کند.ترکیبی ایده‌آل از دقت، همگنی دما، و تکرارپذیری، مطابق با نرم افزار قدرتمند آنقدر شهودی که برای هر کاربری قابل دسترسی است. این دستگاه ها در دو فرمت 96 خانه و 480 خانه از کمپانی Roche به بازار عرضه گردیده اند. این دستگاه می تواند کمیت نسبی و مطلق، ژنوتایپینگ end point و تجزیه و تحلیل منحنی ذوب melt curve  را انجام دهد و دارای رنگ های ybr green. FAM, HEX/ VIC, Yellow 5555,Texas red, LC red610, CY5، می باشد.

Roche

مدل دستگاه

Light cycler 96

تعداد کانال های رنگ

4 کاناله

تعداد چاهک ها و حجم

96 چاهک / حجم سمپل ها 50-10

بیشتر بخوانید:دستگاه ریل تایم PCR مدل QuantStudio® 3

صفحه نمایشگر

نمایشگر لمسی بزرگ

حساسیت تشخیصی

 دارای حساسیت 1 کپی

ساخت کشور

آلمان

سایر مشخصات

دارای رنج دمایی 98-37

دارای رنگ های ybr green. FAM, HEX/ VIC, Yellow 5555,Texas red, LC red

610, CY5،

Runtime  کمتر از 1 ساعت

این دستگاه می تواند کمیت نسبی و مطلق، ژنوتایپینگ end point و تجزیه و تحلیل منحنی ذوب melt curve  را انجام دهد

Fluorescent labeled probes: FAM, HEX, VIC, Joe, Yellow555, ROX, Red610, TexasRed,) (Cy5

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Fa En